Spotkanie otwarte koła naukowego StuDMat

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne do przystąpienia do koła osoby oraz innych zainteresowanych naszą działalnością na spotkanie otwarte, które odbędzie się w najbliższy wtorek, tj. 10.12.2019r. o godz. 12:00 w sali A0-11.

Na spotkaniu udzielimy odpowiedzi na pytania:
• Dlaczego nie warto bać się „kół naukowych”?
• Co oznacza „D” w akronimie StuDMat?
• Dlaczego origami ma swoją sekcję w kole naukowym na wydziale matematyki i informatyki?
• Ile jest nauki w klockach LEGO?
• O czym można przeprowadzić warsztaty dla uczniów i dlaczego Twoje zainteresowania są istotne?
• Co trzeba zrobić, aby przystąpić do StuDMatu?
• Jak stać się częścią międzynarodowego projektu podnoszącego kompetencje matematyczne i dydaktyczne – Quality Class? Zdradzamy, że studentki naszego wydziału były w tym roku w Portugalii i chciałyby podzielić się tym, czego się nauczyły i pokazać, jak wziąć udział w tegorocznej edycji Quality Class.
Postaramy się odpowiedzieć też na wszystkie (może prawie wszystkie) pytania, które nam zadacie.

Do zobaczenia we wtorek!
Członkowie koła StuDMat, wraz z opiekunem, dr Edytą Juskowiak