Festiwal Matematyki w Kórniku 2023

StuDMat po raz drugi na Festiwalu Matematyki w Kórniku (II edycja)!

25 listopada członkowie i przyjaciele Studenckiego Interdyscyplinarnego Koła Naukowego Dydaktyki Matematyki wzięli udział w Festiwalu Matematyki w Kórniku. Studenci i absolwenci podzielili się na 3 stoiska: gry planszowe, wieża z kubeczków oraz Kawiarnia Szkocka.

Na każdej stacji uczestnicy mogli zdobyć pieczątki za wykonanie zadania przygotowanego przez opiekunów stoiska, które wymieniali później na nagrody w Kawiarni Szkockiej. Nasi przedstawiciele odpowiadali za pilnowanie porządku, tłumaczenie zasad oraz stwarzanie dobrej atmosfery podczas wydarzenia :).

Wszyscy dobrze się bawili i będą dobrze wspominać festiwal. Czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję, w której chętnie weźmiemy udział :).

Po krótką relację z wydarzenia zapraszamy na nasze media społecznościowe.