[warsztaty] Mecz matematyczny jako aktywizująca metoda nauczania

Szanowni Państwo, Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez nasze Koło pt. „Mecz matematyczny jako aktywizująca metoda nauczania”. Zajęcia poprowadzi p. Przemysław Pela.

Warsztaty odbędą się 2 grudnia 2021 r. w godzinach 16:00-18:00 stacjonarnie w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Ze względu na sytuację epidemiczną i związane z nią ograniczenia co do liczby uczestników wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie za pośrednictwem formularza: https://forms.office.com/r/G32Jk85qR7. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszenia.

Do 30 listopada poinformujemy mailowo wszystkich zainteresowanych o zakwalifikowaniu do udziału oraz prześlemy szczegółowe informacje na temat miejsca spotkania.

[Na białym tle w prawym górnym roku znajduje się żółty prostokąt, na którym osadzony jest tekst z informacjami o wydarzeniu: 2 grudnia 2021 roku w godz. 16:00-18:00 stacjonarnie (w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) warsztaty poprowadzi Przemysław Pela. Poniżej podany jest tytuł zajęć: „Mecz matematyczny jako aktywizująca metoda nauczania”. Na grafice znajduje się zdjęcie przedstawiające kolorowe liczydło. Po boku umieszczone zostały logo organizatorów i patronów wydarzenia: Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa Matematycznego, Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Studenckiego Interdyscyplinarnego Koła Naukowego Dydaktyki Matematyki].