[warsztaty] Awans zawodowy nauczyciela w świetle zmian w prawie

Szanowni Państwo, Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez nasze Koło: „Awans zawodowy nauczyciela w świetle zmian w prawie”. Zajęcia poprowadzi p. Katarzyna Paprzycka.

„Podczas zajęć opowiem o dokumentach regulujących awans zawodowy i dokumentach wymaganych przez pracodawcę. Chciałabym przybliżyć, co zrobić, by bez stresu, za to efektywnie, przejść przez okres stażu, pisać plany i sprawozdania, które realnie mogą zmienić pracę nauczyciela. Podzielę się sposobami na dobry egzamin/rozmowę z komisją” – zapowiada prelegentka.

Zajęcia odbędą się 21 listopada 2021 roku (niedziela) o godz. 15:00 w formie zdalnej za pośrednictwem platformy BigBlueButton.

Aby dołączyć do spotkania wystarczy wejść w link: https://rm.zsl.poznan.pl/b/kat-xbr-m6n-age i wpisać swoje imię (nie jest wymagane zakładanie konta). Zajęcia planowo potrwają około 45 minut, a po zakończeniu będzie możliwość zadawania pytań prelegentce.

Do zobaczenia podczas warsztatów!

[Na białym tle w prawym górnym roku znajduje się oliwkowy prostokąt, na którym osadzony jest tekst z informacjami o wydarzeniu: 21 listopada 2021 r. o godz. 15:00 warsztaty poprowadzi Katarzyna Paprzycka. Poniżej podany jest tytuł zajęć: „Awans zawodowy nauczyciela w świetle zmian w prawie”. Na grafice znajduje się czarno-białe zdjęcie przedstawiające fragment biurka, na którym znajduje się laptop, notes i długopis. Po boku umieszczone zostały logo organizatorów i patronów wydarzenia: Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa Matematycznego, Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Studenckiego Interdyscyplinarnego Koła Naukowego Dydaktyki Matematyki].