Rozstrzygnięcie konkursu pt.,,W matematyczne bryle z origami”

Miło jest nam poinformować o rozstrzygnięciu konkursu z origami! 🎉
Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom. Gratulujemy zwycięzcom. Wyniki przedstawiają się następująco:
– I miejsce: Oliwier Marciniak SP w Grąblewie,
– II miejsce: Julia Tywoniuk SP nr 10 im. Mikołaja Kopernika w Głogowie,
– III miejsce ex aeqou: Maja Kałek SP w Grąblewie i Wiktoria Baranowska Zespół Szkolno-przedszkolny w Wysowej Zdrój.

Mamy nadzieję, że zabawa składania papieru przyniosła Wam wiele uśmiechu i radości! Dziękujemy również Oddziałowi Poznańskiego Towarzystwa Matematycznego za współorganizację konkursu i sponsorowanie nagród! Na poniższym zdjęciu można zobaczyć zwycięskie prace! W najbliższym tygodniu skontaktujemy się ze zwycięzcami w celu ustalenia szczegółów dotyczących przekazania nagród.

[Na pierwszym zdjęciu ku górze znajduje się tytuł konkursu, poniżej znajdują się imiona i nazwiska zwycięzców. Tło grafiki jest wykonane kolorem beżowym a na krawędziach dodane są balony i fragmenty okręgów i zygzaków. Na drugim zdjęciu przedstawione są zwycięskie prace konkursowe.]