Rozgrzewka z matmy!

Za niedługo rozpocznie się rok akademicki. Studia to niewątpliwie piękny okres życia, ale początki bywają trudne. Żeby ułatwić Wam start, jak co roku organizujemy wykład “Studencki starter”, który wprowadzi Was w realia studenckiego życia i tajniki naszego wydziału. Nie będziecie się musieli dłużej zastanawiać kim jest Prodziekan, co to jest kolokwium, czy jak ubiegać się o stypendium. Chętnie też odpowiemy na wszystkie Wasze pytania 🙂
Czas i miejsce: 28 września (sobota), godzina 10:00, Wydział Matematyki i Informatyki UAM (ul. Uniwersytetu Poznańskiego 4)

A jeżeli nie zdawaliście matury rozszerzonej z matematyki i chcielibyście dorównać swoim poziomem do innych lub po wakacjach czujecie, że przydałaby się powtórka, zapraszamy również na matematyczne warsztaty na rozgrzewkę. Pod okiem studentów z wyższych lat będziecie mogli poćwiczyć obliczanie granic i pochodnych, aby łatwiej potem było przetrwać zajęcia z analizy.
Warsztaty odbędą się na wydziale, również 28 września, w godzinach 10:30-14:00, informację o konkretnym miejscu prześlemy mailem po ustaleniu grup.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zajęciach (jednym lub obu) prosimy o wypełnienie krótkiego formularza → https://tiny.pl/t1fsg

Zapraszamy również do dołączania, do facebookowego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2567252816631302/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*