Dzień Kół Naukowych 2023

W piątek 14 kwietnia odbył się Dzień Kół Naukowych na Wydziale Chemii (druga edycja). Jak przystało na StuDMat, nie mogło Nas zabraknąć😊

Koła Naukowe i Organizacje Studenckie naszego Uniwersytetu licznie pojawiły się na tym wydarzeniu. Każda grupa miała przygotowane swoje stoisko, na którym można było trochę lepiej poznać dane koło, a nawet wygrać drobne nagrody. Zabawy było co nie miara!

Przed DKN przedstawiciele grup mieli za zadanie wysłać CV swojego koła oraz krótki filmik promujący i charakteryzujący jego działania (nie było to obowiązkowe, ale otrzymaliśmy za to dodatkowe punkty). Można je było obejrzeć w jednej z sal Wydziału Chemii podczas wydarzenia.

Zastanawiacie się po co były te punkty? Wydarzenie to miało na celu wyłonić najlepsze Koła/Organizacje naszej uczelni w dwóch kategoriach: prospołecznej i naukowej. Rywalizacja była zacięta i jury postanowiło przyznać, oprócz trzech miejsc na podium, dodatkowo dwa wyróżnienia w każdej kategorii. Nasze Koło dostało pierwsze wyróżnienie w klasyfikacji prospołecznej.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tym cudownym wydarzeniu. Zawarliśmy nowe znajomości i pojawiło się kilka propozycji współpracy. Atmosfera była wspaniała! Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji. Do zobaczenia w przyszłym roku😊