Debata o sesji: SOS dla studentów

Drogie Studentki, Drodzy Studenci!

W tygodniu poprzedzającym czas sesji egzaminacyjnej na naszej uczelni (24-28 stycznia) będziemy w sposób szczególny do Waszej dyspozycji i z chęcią – w miarę naszych możliwości – pomożemy Wam w przygotowaniach do egzaminów z przedmiotów matematycznych: wspólnie z Wami możemy przysiąść nad nurtującymi Was problemami, na jakie natraficie podczas przygotowań do egzaminów, zorganizować warsztaty dla większych grup lub indywidualnie wyjaśnić to, z czym macie problemy.

Możecie zgłaszać do nas swoje wątpliwości w wiadomościach na facebookowym fanpage’u lub indywidualnie w wiadomościach prywatnych bezpośrednio do nas.

Wspólnie pokonajmy sesję!

[W centrum grafiki znajduje się napis: „Debata o sesji: SOS DLA STUDENTÓW” oraz podpis: „Studenckie Interdyscyplinarne Koło Naukowe Dydaktyki Matematyki”. Poniżej – informacja o terminie wydarzenia: 24-28 stycznia. Po bokach umieszczone zostały kolorowe plamy przypominające efekt po nałożeniu farby akwarelowej].