Ogólnopolska Konferencja SiUP – Studenckie i Uczniowskie Pasje edycja I

Drodzy Nauczyciele, drodzy Uczniowie!

Jest nam serdecznie miło zaprosić Was na bezpłatną Ogólnopolską Konferencję SiUP – Studenckie i Uczniowskie Pasje edycja I organizowaną głównie przez Interdyscyplinarne Studenckie Koło Naukowe Dydaktyki Matematyki we współpracy z Kołem Naukowym Matematyków oraz Kołem Naukowym Robotyki działających przy Wydziale Matematyki i Informatyki UAM.

Konferencja odbędzie się 17 maja 2024 r. w godzinach 9:00-16:30 na Wydziale Matematyki i Informatyki. Naszym celem jest przedstawienie pasji studenckich i uczniowskich oraz ich powiązań z matematyką lub informatyką. Stawiamy na młodość i serdecznie zapraszamy uczniów, aby pokazali swoją pasję i wygłosili referat podczas konferencji! Poza tym planujemy panel dyskusyjny, w którym każdy będzie mógł się wykazać! Na koniec zapraszamy wszystkich na warsztaty dla uczniów w różnorodnych tematach przygotowanych przez studentów wydziału!

Wstępny plan konferencji:
– 9:00 – Rejestracja uczestników
– 10:00 – Rozpoczęcie konferencji
– 10:15 – Część referatowa studentów
– 12:00 – Przerwa śniadaniowa
– 12:15 – Część referatowa uczniów
– 13:45 – Panel dyskusyjny
– 14:30 – Zakończenie konferencji
– 14:45 – Przerwa obiadowa
– 15:15 – Warsztaty dla uczniów

Na wydarzenie obowiązują zapisy do 19 kwietnia 2024 r. Liczba miejsc ograniczona, dlatego tylko 200 pierwszych uczniów + opiekunów może wziąć udział w wydarzeniu. Zapraszamy do rejestracji: https://forms.gle/uuxdtZceXNXoc8897
O pozytywnej rejestracji powiadomimy w wiadomości mailowej.

Ponadto zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy referat uczniowski, który zostanie przedstawiony na konferencji: https://forms.gle/jf7RoEVWrnFZBRLy6. Szczegółowy regulamin określający przebieg konkursu oraz wszystkie potrzebne dokumenty: zgoda rodziców, zgoda rodo i oświadczenie o prawach autorskich.

Czekamy na zgłoszenia, a ewentualne pytania prosimy kierować na adres e-mail: studmat@.wmi.amu.edu.pl. Widzimy się 17 maja!

Ze studenckim pozdrowieniem
Studenckie Interdyscyplinarne Koło Naukowe Dydaktyki Matematyki (StuDMat)